Amberlat ir laivu un karogu mastu fabrika. Mūsu produkcija ir ražota Latvijā no moderniem, augstas kvalitātes stiklšķiedras materiāliem.

  

AMBER 

Jo uzsākot darbu ar stiklšķiedru, nejauši pavēršot to pret sauli, nevarēja neievērot šī materiāla līdzību ar dzintaru. Zilie ūdeņi, vējš, kas pūš no Baltijas jūras, viļņi ar sniegbaltām mugurām, kas izskalo krastā mirkļu tvērējus – saules akmeņus, tas viss ir mūsu uzņēmuma sirdī.

 LAT

Jo mēs caurcaurēm esam Latvijas uzņēmums un ar to lepojamies. Mūsu ražojumi top vienā no Latvijas vidienes gleznainajiem apvidiem.


amberlat.lv ir: 

  • Amberlat uzņēmuma virtuālā fasāde – šeit var uzzināt visu par mūsu ražojumiem, kā arī papildu produktiem, kurus piedāvājam savu klientu ērtībai, lai atbilstoši vajadzībām un vēlmēm varētu komplektēt laivu vai gluži vienkārši iegādāties karoga mastu ar visu karogu;
  • virtuāls veikals – izpētiet, pasūtiet un mēs sazināsimies ar Jums! Vai sazinieties ar mums Jums ērtākā veidā, zvanot uz tālruņa numuru +37122007784, vai sūtot e-pastu info@amberlat.lv  un mēs priecāsimies palīdzēt;
  • platforma, kurā vēlamies informēt par visu, kas svarīgs – gan mums, gan mūsu klientiem, gan mājaslapas apmeklētājiem.


Nākotne un saskarsme

Mums ir daudz nākotnes ieceru un plānu, tāpēc aicinām sekot mums sociālajos portālos, pieteikties jaunumiem vai atgriezties mājaslapā un paklaiņot pa to, lai uzzinātu visu jaunāko.

 
Tāpat aicinām izteikt savu viedokli par mūsu produkciju – esam atvērti ieteikumiem, esam gatavi piedāvāt nestandarta risinājumus un ar prieku atbildēt uz jebkuriem jautājumiem. Paliksim pieskārienā! 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.